Příprava ke zkouškám

                                                                                               

V rámci přípravy ke zkouškám Cambridge English umožňujeme svým studentům i externím kandidátům možnost doplňkových služeb, které vedou k cílené přípravě:                                        

 • Rozřazovací on-line test
  Prověřte své znalosti angličtiny ve vstupním testu. Po jeho vyplnění můžete vyhodnocení zaslat přímo do AKCENT IH Prague ke zpracování i s případnou žádostí o zařazení do nejvhodnějšího kurzu angličtiny. Rozřazovací jazykový test je nezávazný.
 • Krátké přípravné kurzy
  Nemáte čas na semestrální kurzy?
  Potřebujete dokončit svou přípravu před zkouškou?
  VYUŽIJTE EFEKTIVNĚ čas mezi podáním přihlášky a vykonáním zkoušky.
  VYZKOUŠEJTE dvanáctihodinové přípravné kurzy pro zájemce, kteří si chtějí ověřit svou připravenost na zkoušku a přípravu završit pod vedením zkušeného učitele/examinátora
 • E-learning/IH Campus
  je relativně nová forma jazykového vzdělávání za pomoci nových technologií, která se v současné době stává stále populárnější.

  E-learning kúj CZurzy většinou obsahují simulace, multimediální lekce, tj. kombinace textového výkladu s animacemi, grafikou, schématy, audiem, videem a elektronickými testy.

  Zde si prohlédněte ukázky aplikace IH Campus [PDF, 1.25 MB]

  Kandidátům, kteří se registrují ke cambridgeským zkouškám nabízíme 1 kalendářní měsíc  e-learningové přípravy ZDARMA a možnost dalšího užívání za zvýhodněných podmínek.

 • Tutorialy ke zkouškám v provedení na pc
  Připravte se ke zkoušce v provedení na pc pomocí tzv. tutorials.
  Krátká videa Vás seznámí s prostředím dané zkouškové aplikace, přiblíží Vám, jak si v rámci jednotlivých zkouškových komponentů dělat poznámky, kopírovat texty nebo své odpovědi měnit.
  KET tutorial
  PET tutorial 
  FCE tutorial
  CAE tutorial
  CPE tutorial
  BEC P tutorial
  BEC V tutorial
  BEC H tutorial

   

  Na stránkách Cambridge English jsou rovněž k dispozici ukázkové testy a klíče k jednotlivým zkouškám.

 • Konzultace ke zkouškám
  Příprava ke zkouškám Cambridge English umožňuje konzultaci s nejlepšími metodiky naší jazykové školy a individuální přístup k Vašim jazykovým potřebám.

  Konzultace obvykle obsahuje zpětnou vazbu k Vámi vypracovanému mock-testu, zaměření se na případné nedostatky a doporučení pro jednotlivé zkouškové komponenty. Konzultace rovněž zahrnuje simulaci ústního pohovoru (Speaking test).

 • Zkoušky nanečisto
  Zkouškové centrum vypisuje termíny zkoušek nanečisto pro studenty jazykové školy a veřejnost obvykle v termínech, které předcházejí hlavní registrační období – t.j. koncem ledna, dubna a října. Prosím, sledujte NOVINKY na hlavní stránce pro nadcházející období. Zkoušky nanečisto umožňujeme i mimo tyto termíny formou konzultace.
 • BULATS
  Business Language Testing Service (BULATS) – je nástrojem pro firmy a organizace i jednotlivce, kteří potřebují rychlý, spolehlivý a objektivní způsob zhodnocení jazykových schopností svých zaměstnanců, praktikantů či uchazečů o práci.

  K dispozici jsou testy pro čtyři světové jazyky – angličtinu, francouzštinu, němčinu a španělštinu.