Anglické zkoušky Cambridge English

AuthorisedCentre_RGB100

Jazyková škola AKCENT International House Prague je platinovým centrem  extern-ico pro jazykové zkoušky z angličtiny (zkoušky Cambridge English) s právem zkoušet vlastní studenty i externí zájemce a nabízí v Praze jazykové kurzy angličtiny zaměřené na přípravu na tyto mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny.

V pravidelných termínech vypsaných pro všechna zkoušková centra pořádá cambridgeské jazykové zkoušky Key/Key for Schools, Preliminary/Preliminary for Schools, First, Advanced, Proficency, Business a Young Learners (Starters, Movers, Flyers).

Jako přípravu na jazykové zkoušky z angličtiny mohou studenti využít buď standardní přípravné kurzy na  jazykové zkoušky First, Advanced, Proficency či Business nebo některou z doplňkových služeb – e-learning, konzultace k jazykové zkoušce před samotnou zkouškou, respektive před termínem pro registraci ke zkoušce. Na závěr všech příslušných kurzů studenti obdrží kvalifikovanou informaci, jakou úroveň cambridgeské jazykové zkoušky by měli být schopni absolvovat na základě dosažených znalostí.

 CE_4419_Couple1_posterA3_x2pp_PRINT_B_Stránka_1-malýCE_4419_Couple1_posterA3_x2pp_PRINT_B_Stránka_2 - malý