Profil společnosti

AKCENT International House Prague

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již od roku 1990. Od té doby jsme se stali jednou z největších soukromých škol v České republice. V našem týmu je téměř 100 zkušených učitelů. AKCENT IH Prague nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Dále organizujeme kurzy pro učitele angličtiny The Cambridge CELTA, DELTA, TKT, IH VYL a IHCYLT, IH BET a další. Pořádáme také metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

V roce 2000 se naše škola stala členem mezinárodní sítě International House World Organisation extern-ico.

International House World Organisation

IHWO je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě. Centrála společnosti je v Londýně. Angličtinu a mnoho dalších jazyků studuje ve školách sdružených v síti IH přes 1.000.000 studentů ročně.

mapkaVšechny školy jsou vlastněny ekonomicky nezávislými subjekty a řízeny nezávisle, ale dodržují stejné zásady a podrobují se přísným inspekcím, aby byla zajištěna vysoká kvalita výuky a zákaznického servisu po celém světě.

download-ico Zobrazit certifikát o členství v síti IH [PDF, 262 kB]

Od roku 2008 je škola členem EAQUALS (The European Association for Quality Language Services), prestižní mezinárodní organizace jazykových škol a institucí.

Pravidelné audity metodických a manažerských kvalit jsou koordinovány ve spolupráci s IHWO.

Cílem jazykové školy AKCENT International House Prague je zvyšování standardů jazykového vzdělávání veřejnosti a zlepšování metodické úrovně učitelů v souladu s cíli celosvětové organizace International House World Organisation.

Hlavním a každodenním úkolem všech pracovníků včetně vedení společnosti je spokojenost všech skupin našich zákazníků.

Jsme specialisty v komplexním jazykovém vzdělávání.

Ověřená firma

AKCENT International House Prague - idatabaze.czJazykové školy, kurzy - idatabaze.cz