Nabídka pro děti

Letní pobytové kurzy

Kontaktní osoba

Jazyková škola AKCENT International House Prague má pro účely obdobných akcí k dispozici kontaktní osobu, která Vám pomůže řešit Vaše dotazy a připomínky. Stejně tak jsou v zahraničních školách odpovědní pracovníci pro dané programy. U těchto pracovníků je možno pro děti nechat i kapesné a důležité doklady.

Délka trvání

Kurzy probíhají v období letních měsíců, tj. červenec a srpen. Minimální délka pobytu jsou 2 týdny, maximální délka je 8 týdnů. Náplň a program jsou určeny pro děti ve věku 12-17 let (do 14 let doprava v doprovodu osoby starší 18 let).

Celodenní program

Den je rozdělen na část výuky, sportu a kulturních aktivit. Děti jsou vždy pod dohledem lektora.

Odpolední a večerní aktivity

Po výuce následuje přestávka na občerstvení a pak dále odpolední program jakou jsou výlety, návštěva kina, diskotéky, plaveckého bazénu nebo různé sportovní aktivity – např. veslování, tenis, plavání, fotbal, volejbal.

Ubytování

Děti mohou být ubytovány v hostitelské rodině nebo v ubytování internátního typu. Každý typ má své výhody – v hostitelské rodině se stanou po dobu svého pobytu součástí každodenního života, poznají zvyky, stravu, způsob trávení volného času které jsou typické pro danou zemi a kraj. V internátu mají možnost setkat se s dětmi stejného věku a udělat si tak mnoho kamarádů i na celý život.

Víkendový program

O víkendech je zpravidla naplánován celodenní výlet v sobotu. Destinace jsou nejčastěji zajímavá a historická města nebo zábavní centra v blízkosti školy. Neděle je věnována pobytu s rodinou nebo v internátu s ostatními studenty a odpočinku, buď v podobě sportovních aktivit nebo dne stráveného s knížkou.

Plná penze

Po celou dobu trvání kurzu jsou zajištěny snídaně a večeře v rodině a balené obědy ve škole (v některých školách jsou zajištěny teplé obědy ve školní jídelně).

Příklad 1 dne programu dětského kurzu
  1. týden 2. týden
Ranní program Výuka od 9.00 do 12.00 hod. Veslování, tenis, plavání, fotbal/volejbal
Odpolední program Seznámení s prostředím, bruslení, projížďka ve člunech Výuka od 13.30 do 17.00 hod.
Večerní program Kino, diskotéka Diskotékový večer, hry
Sobota nebo neděle Celodenní výlet na zámek Celodenní výlet (pro pokračující studenty)

 

Žádost o zaslání nabídky


*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Osobní údaje
Kontaktní údaje
Další informace
Poznámka

* Souhlasím se shromažďováním a používáním informací a osobních údajů v interní databázi AKCENT IH Prague z hlediska zákona na ochranu osobních údajů č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozděj‘ích předpisů.

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

 

vlasta-sterclovaVlasta Šterclová
telefon: +420 261 109 219
fax: +420 261 261 880
email: studiumvzahranici@akcent.cz