Čeština pro cizince

Čeština pro cizince a její výuka je v současnosti velmi aktuální. Je to dáno nejen členstvím České republiky v EU, ale i vzrůstajícím počtem imigrantů přicházející do České republiky z různých kulturních oblastí.
Studiem češtiny pro cizince získáte možnost začlenit se do běžného života v České republice a lépe poznat nové přátele či kolegy. 

Proč čeština pro cizince právě v Akcent IH Prague?

Protože nabízíme širokou škálu kurzů češtiny pro cizince a různých typů úrovní.
Od večerních standardních kurzů (dvakrát týdně devadesát minut v podvečerních hodinách) přes intenzivní kurzy (20 vyučovacích hodin týdně po dobu tří týdnů) po individuální výuku.

Vhodný typ kurzu čeština pro cizince nalezneme pro začátečníka, středně pokročilého i pro studenta, který mluví česky velmi dobře a potřebuje si už pouze udržovat svou úroveň.

Komunikativně založená výuka probíhá bez zprostředkovacího jazyka pouze na základě češtiny. Neustálý kontakt studentů s českým jazykem vede k rychlejšímu pokroku.

Všechny kurzy „čeština pro cizince“ jsou zakončeny testem a studenti po jejich absolvování obdrží certifikát.

Co nabízíme?

  • komunikativní přístup
  • interaktivní výuka
  • multilingvní skupiny
  • široká škála typů kurzů
  • profesionální motivující učitelé
  • výuka ve společnostech pro konkrétní zaměstnance a situace
Introduction to Life in Prague

Nepřehlédněte

1. místo v soutěži Nejkrásnější kniha roku 2004 v ČR v kategorii učebnic získala učebnice češtiny pro cizince NEW Czech Step by Step. Její autorkou je PhDr. Lída Holá, členka IATC a autorka originálního barevného kódování gramatiky, použitelného pro všechny slovanské jazyky. Na učebnici se lektorsky podílela Susan Kresin, výtvarné řešení zpracovalo studio ReDesign a originálními ilustracemi-kolážemi knihu doprovodila Michaela Kukovičová. Učebnici vydalo pražské nakladatelství Akropolis a bližší informace o ní můžete najít na adrese:: NEW Czech Step by Step extern-ico.Jazyková škola AKCENT International House Prague spoluracuje s PhDr. Lídou Holou 5 let. PhDr. Lída Holá se podílí na metodickém vedení českého oddělení. 

Mgr. Jana Blažejová
Vedoucí českého oddělení

 

 

Zimní semestr 2018/2019

 

 

Online přihláška

Online poptávka na kurz


Upozornění

bez vyplnění vstupního testu není přihláška považována za závaznou

*) Označená pole musí být vyplněna.

Váš kurz
Osobní informace

*