Často kladené dotazy

Na jak vysoké úrovni musí být moje angličtina?

Minimální požadovaná úroveň je PET (B1 Council of Europe – Evropský referenční rámec).

Z čeho se budeme učit?

Posluchači kurzu budou využívat speciální učebnici „The TKT Course“ autoři: Mary Spratt, Alan Pulverness, Melanie Williams a také doplňující materiály vytvořené speciálně pro účely kurzu.

Kolik stojí výukové materiály pro přípravný kurz TKT?

Výukové materiály pro přípravný kurz TKT jsou hrazeny z dotace poskytnuté na tento projekt.

Kde budou probíhat přípravné kurzy TKT?

Přípravné kurzy TKT budou probíhat v některé z místních škol města, ve kterém se kurz koná. V dopise, který jsme zaslali jako informaci o projektu školám z krajů, ve kterých se budou konat kurzy, jsme se dotázali i na možnost pronájmu prostor v oslovených školách. Místo konání kurzu bude uchazečům upřesněno nejpozději 7 dní před zahájením kurzu.

Do kdy se musím přihlásit?

Do přípravného kurzu TKT v rámci ESF se musíte přihlásit prostřednictvím závazné přihlášky, kterou byste měli zaslat na adresu AKCENT IH Prague tak, abyste stihli před zahájením kurzu vyplnit on-line testy. Přesto je samozřejmě možné zaslat přihlášku i těsně před zahájením kurzu.

Jsem cílovou skupinou projektu?

Veřejné prostředky poskytnuté na realizaci projektu v rámci ESF jsou určené pro cílovou skupinu učitelů žáků 2. stupně, učitelů studentů středních škol, gymnázií a vyšších odborných škol.

 

Více informací o zkoušce The Cambridge TKT